Aitan

Müük keskendub tulemusele ja vajab trenni iga nädal nagu jalgpall ja korvpall.
Tulemusi parandavat infot ja nõu tuleb anda personaalselt vastavalt tasemele, mitte kõigile sama ja palju.
Enne uue info andmist tuleb veenduda, et vana on omandatud ja kasutuses.

Müük vajab keskkonda, mis tagab tahte ja motivatsiooni. Alusates tulemustasusüsteemidega ja lõpetades osakondade vahelise koostööga.

Aitan sind personaalse infoga ja vaatame koos üle ka strateegia, müügiprotsessi ja arengumudeli, et see tagaks soovitud müügitulemused ja müügiinimeste selgelt mõõdetava kasvu.

K
aitse oma investeeringut, mis oled teinud müügi - ja teenindustiimi omamisega.
Rendi mind 6-12 kuuks "müügijuhi abiks", et teha värskete mõtetega restart müügikeskkonnale ja oskustele.

Olenevalt sinu tiimi või tiimide suurusest jääb ühe kuu investeering selliste projektidega 1901,10 - 5498,98€ vahele.

Tulemuseks on stabiilsed ja prognoositavad müügitulemused pikaks ajaks, mis annab sulle kindluse teha otsuseid, mis kasvatavad sinu äri ja konkurentsivõimet.
See toimib, sest su müügitiim tunnetab toetavat keskkonda, omab oskuseid ja mõtteviisi, mis tagab ettevõtte edu ehk kliendirahulolu, konkurentidest eristumise ja endale mõnusa tasu -> WIN(klient)-WIN(ettevõte)-WIN(müügiinimene).

Aitan sind ka töötubade ja muu sellisega, aga see on pigem motivatsiooniks hea. Müügijuhtimine ja treenimine vajab järjepidevust ja süsteemsust, mida ühe infomahuka üritusega ei saa reaalselt kasutusse.

Mikro - ja väikeettevõtteid aitan ka 1:1 konsultatsioonidega, et sul oleks personaalne ekspert kellega müügi teemadel mõtteid jagada ja toetust saada. Keskmiselt jääb selliste toetuste investeering 198,80 - 498,90€ vahele kuus.

Jäta mulle sõnum ja oma kontaktid, kui sa juba nii kaugele jõudsid:)
Arutame ja selgitame välja, kas saan ka sul - ühe mure vähemaks.


Email again:


Kliendid