Aitan💪

📍Rendi mind 6-12 kuuks "tiimi/müügijuhi abiks", et teha värskete mõtetega restart müügikultuurile/keskkonnale ja oskustele.

Müük keskendub tulemusele ja vajab trenni iga nädal🗓️ nagu jalgpall ja korvpall.
Tulemusi parandavat infot ja nõu tuleb anda personaalselt vastavalt tasemele, mitte kõigile sama ja palju🎯.

Aitan sind personaalse info + ressursiga, et koos värskendada treeningud, strateegiad, mõtteviisid, müügiprotsessid, tulemustasusüsteemid ja arengumudelid, et need tagaks soovitud tulemused ja müügiinimeste järjepideva kasvu📈.
Kaitse oma investeeringut, mis oled teinud müügi - ja teenindustiimi. Olenevalt sinu tiimi või tiimide suurusest jääb ühe kuu investeering selliste projektidega 1501,10 - 6498,98€ vahele.

📍Töötoad ja värskus koosolekud, mis on head uuteks mõteteks ja tiimi motivatsiooniks🤩. Vahest pole vaja muud, kui korraliku restarti🎬. Ühekordsete boostide investeering jääb 294,49 - 1989,98€ vahele.

📍Konkreetse müügialase kitsaskoha lahendamine, hea võimalus parandada müüki projekti põhiselt ja prioriteetide alusel. Selliste projektide investeering algab 998,89€`st.

📍1:1 konsultatsioon, et sul oleks personaalne ekspert/mentor🤓, kellega müügi teemadel mõtteid jagada ja toetust saada. Sobib nii ettevõtjatele, tiimijuhtidel ja müügiinimestele. 1h 30min kestva videokonsultatsiooni investeering algab 198,98€`st ja siin tasub ka mõelda vähemalt 6 kuulisele investeeringule(näiteks 1-2 x kuus), et midagi muutuks ja tekiks järjepidevus.

Jäta mulle sõnum📩 ja oma kontaktid, kui juba nii kaugele jõudsid😉.
Arutame ja selgitame välja, kas saan ka sinul ühe mure vähemaks.


Email again:


Kliendid